RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


Na start i dobry początek

Pomysł na firmę na początku rodzi się w naszych głowach, potem przychodzi czas poszukiwania optymalnych rozwiązań, dopełniania formalności i stawiania pierwszych kroków. Jesteśmy ludźmi, których pasją i jednocześnie codzienną pracą jest pomoc w uruchomieniu twojego biznesu w Internecie. Swoje usługi oferujemy małym – stawiającym pierwsze kroki firmom oraz większym przedsiębiorstwom. Zajmujemy się lokalną promocją w Internecie, chcemy aby twoja oferta mogła trafić do szerszego grona klientów. Sami kiedyś byliśmy na początku swojej drogi zawodowej, dlatego jesteśmy w pełni świadomi trudności, z jakimi trzeba się w tym czasie zmierzyć. Teraz chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Co możemy dla Ciebie zrobić
Promujemy lokalne firmy w globalnej sieci, oferujemy trzy pakiety usług, dzięki czemu możesz wybrać ten, który odpowiada twoim indywidualnym potrzebom, otrzymujesz od nas między innymi:

• internetową wizytówkę, w skład której wchodzą m.in.: zdjęcia, opis twojej firmy i jej dane, formularz kontaktowy oraz mapka z lokalizacją
• prosty adres strony internetowej w domenie *.pl *.com.pl lub *.wToruniu.pl
• stworzenie konta firmowego na portalu społecznościowym Facebook
• zgłoszenie firmy do wyszukiwarek oraz dodanie jej do usługi Google Moja Firma
• promocja firmy w znanym i rozwijającym się portalu mojtorun.pl

Co nas wyróżnia
Jesteśmy firmą, która powstała na fundamentach własnego doświadczenia oraz wspólnej pracy ludzi z pasją i chęcią nieustannego rozwoju. Praca nad samym sobą i nad stworzeniem zgranego zespołu sprawiła, że teraz możemy zbierać tego plony. Robimy coś dla innych i to jest naszą główną misją – promocja firm w Internecie oraz wyznaczenie im ścieżki rozwoju, która pozwoli osiągać wyznaczone cele i realizować coraz ambitniejsze plany. Naszym ogromnym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Działamy na rynku lokalnym w Toruniu i okolicy. Cenimy sobie osobiste spotkanie z klientem, aby móc go poznać, dowiedzieć się o nim czegoś więcej i dopasować ofertę specjalnie dla niego. Kompleksowa usługa to ukłon w kierunku osób zapracowanych, które całe dnie poświęcają obsłudze klientów i doskonaleniu swojej firmy. Oferujemy atrakcyjne ceny w stosunku do najwyższej jakości usług.

Nie zwlekaj, włącz swój biznes w sieci już teraz!