Kamtech Sp. z o.o. ul. Wapienna 10, Toruń
Firma zweryfikowana
Kategoria : Budownictwo
Lokalizacja : Toruń
Telefon : (56) 657-29-28
Fax : (56) 639-00-35
Strona Internetowa : www.kamtech.com.pl
Godziny pracy
 • Poniedziałek :7:30 - 15:30
 • Wtorek :7:30 - 15:30
 • Środa :7:30 - 15:30
 • Czwartek :7:30 - 15:30
 • Piątek :7:30 - 15:30
 • Sobota :Nieczynne
 • Niedziela :Nieczynne

Wykonujemy roboty dla przemysłu spożywczego, petrochemicznego, papierniczego i energetycznego. Specjalizujemy się w budownictwie konstrukcji stalowych i żelbetowych oraz prefabrykacji i montażu instalacji przemysłowych.

Fachowość i terminowość realizacji zadań gwarantujemy dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, która zdobyła doświadczenie i praktykę w takich firmach jak Energomontaż i Mostostal Gdańsk S.A.

W trosce o wysoką jakość wyrobów i usług firma KAMTECH Sp. z o.o. wdrożyła, utrzymuje i doskonali System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009.

Od 2012 roku firma spełniła pełne wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych na zgodność z normą PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz wprowadza Zakładową Kontrolę Produkcji, zgodnie z normą PN-EN 1090-1:2010.

Jednostką Notyfikowaną, która certyfikuje KAMTECH Sp. z o.o. w wymienionym zakresie jest UDT-Cert.

 

Wykonujemy roboty dla przemysłu spożywczego, petrochemicznego, papierniczego i energetycznego specjalizujemy się w budownictwie konstrukcji stalowych i żelbetowych oraz prefabrykacji i montażu instalacji przemysłowych.

Konstrukcje
wykonanie i montaż konstrukcji stalowych (m.in. hale przemysłowe, urządzenia dźwigowe, podwozia transportu specjalnego, podwozia transportu szynowego, wieże gsm, konstrukcje spalarni śmieci, konstrukcje oczyszczalni ścieków, konstrukcje podajników materiałów sypkich, formy do kręgów i innych elementów, klatki schodowe, podesty, barierki) wykonanie, modernizacja i montaż konstrukcji stalowych (mosty kolejowe, kolejowo-drogowe, drogowe i kładki dla pieszych) montaż szkieletowych konstrukcji żelbetowych montaż lekkich obudów systemowych obiektów budowlanych (z płyt warstwowych, blach trapezowych i kaset systemowych)

Urządzenia
modernizacja i montaż urządzeń dla przemysłu spożywczego, petrochemicznego i spirytusowego (m.in. aparaty wyparne, prasy, mieszadła, pompy, zagrzewacze, przenośniki taśmowe powietrzne i rolkowe, podnośniki kubełkowe, suwnice, wciągniki, kolumny, podgrzewacze, chłodnice) modernizacja i montaż kompletnych linii technologicznych (m.in. linia transportu cukru trzcinowego, linia suchego rozładunku i mycia buraków, linia produkcyjna cukru pudru)

Instalacje
prefabrykacja i montaż rurociągów technologicznych spawanych i skręcanych (m.in. instalacje tryskaczowe, odwadniania, rektyfikacji, Ługu sodowego, kwasu siarkowego) wykonanie, naprawa, modernizacja i montaż zbiorników stalowych ciśnieniowych i bezciśnieniowych (m.in. cargowe zbiorniki paliw).

Usługi

 • Palenie gazowe i plazmowe blach ze stali zwykłej, kwasoodpornej i aluminiowych
 • Zwijanie/ walcowanie blach (maks. grubość 15mm, maks. szerokość 3000mm)
 • Frezowanie (MAKS. długość 1500mm, maKS. szerokość 400mm)
 • Toczenie (maKS. średnica 1100mm, maKs. długość 3000mm)
 • Gięcie RUR (maks. średnica 60mm, maks. promień 1800mm)
 • Gięcie kształtowników (maks. wysokość 160mm, maks. promień 1800mm)
Udogodnienia
Darmowy parking
Kontakt z: Kamtech Sp. z o.o.
Ocena Firmy
Nie ma jeszcze opinii, chcesz być pierwszy?
Dodaj ocenę firmy
OK
Obsługa i kontakt z klientem: Jakość usługi lub produktu: Poziom cenowy: